preskoči na sadržaj

Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik

Login
Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 12. 2011.

Ukupno: 118253
Ovaj mjesec: 2086
Ovaj tjedan: 336
Danas: 95
Vijesti
Svečana podjela svjedodžbi i nagrada
DŽIVO BRČIĆ / datum: 28. 6. 2017. 10:16

 

 

 

SVEČANA PODJELA  SVJEDODŽBI

NAGRADA

održati će se u utorak, 4. srpnja 2017. s početkom u 900 sati

( u vrtu Umjetničke škole Luke Sorkočevića )

 

Napomena:

U slučaju kiše podjela će se održati u koncertnoj dvorani!


[OPŠIRNIJE]



Svjetlo dana ugledao novi broj školskog lista "Sorgo!"
DŽIVO BRČIĆ / datum: 26. 6. 2017. 11:32

 

 

 

Dragi naši!

Prošla je još jedna vrlo zanimljiva školska godina! Nekima je donijela veselje izleta, uzbuđenje maturalne zabave, entuzijazam pred izložbu ili koncert te mnogo novostarih susreta! Bez obzira na ovogodišnja nastavna iskustva, koja su svakome osobna i drugačija, nadamo se da ste ponešto naučili, i povrh svega, da ste se dobro zabavili. Kreću praznici, a zajedno s njima i dugo očekivani odmor... Želimo vam ugodno čitanje!

Sve najbolje do sljedećeg susreta!

Vaše uredništvo

 

Novi broj školskog lista "Sorgo" možete pogledati i preuzeti na poveznici

Školski list "Sorgo!"


[OPŠIRNIJE]



Natječaj za upis učenika u srednju pripremnu i srednju školu u školskoj godini 2017./2018.
DŽIVO BRČIĆ / datum: 5. 6. 2017. 12:02
 

 

Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik 

raspisuje 

Natječaj

za

       upis učenika u srednju školu u školskoj godini 2017./2018. 

     Sve detalje o natječaju možete pogledati na poveznici Opširnije!

smileywinklaugh

 

 

[OPŠIRNIJE]



Termini prijemnih ispita za upis u 1. razred srednje pripremne i 1. razred srednje škole u školskoj godini 2017./2018. - ljetni rok
DŽIVO BRČIĆ / datum: 5. 6. 2017. 11:22

 

 

 

SVE O TERMINIMA PRIJEMNIH ISPITA ZA UPIS

U 1. RAZRED SREDNJE PRIPREMNE I 1. RAZRED SREDNJE ŠKOLE 

možete pogledati na na poveznici

OPŠIRNIJE!

UPISNICU I POTVRDU LIJEČNIKA MEDICINE RADA POTREBNO JE DOSTAVITI U TAJNIŠTVO ŠKOLE 13. - 19. SRPNJA U VREMENU OD 9 - 12 SATI!

smileywinklaugh


[OPŠIRNIJE]



Upisi u Umjetničku školu Luke Sorkočevića Dubrovnik - ljetni rok
DŽIVO BRČIĆ / datum: 13. 6. 2017. 15:50
 
 
 
 
 

UPISI   

u   

UMJETNIČKU  ŠKOLU  LUKE  SORKOČEVIĆA  DUBROVNIK

ZA  SVE  UČENIKE

osim za kandidate koji polažu prijemne ispite za upis  

1. razred  srednje  škole

i

1. razred srednje pripremne škole

 

LJETNII  ROK:

5., 6. i 7.  VII  2017.   od   800   do   1200  sati

 


[OPŠIRNIJE]



Najbolji kod župana
Marina Kljunak Čuikin / datum: 21. 6. 2017. 13:22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbolji učenici naše škole jutros su posjetili župana Nikolu Dobroslavića kako bi im uručio nagrade za postignute uspjehe u protekoj školskoj godini...

Tekst i fotografije u FOTO-galeriji prenosimo u cijelost sa službenih stranica Dubrovačko-neretvanske županije.

Župan Nikola Dobroslavić i pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu, znanost i šport Marijeta Hladilo primili su u Velikoj vijećnici učenike županijskih osnovnih i srednjih škola koji su pobijedili na smotrama i natjecanjima iz znanja.

Riječ je o učenicima koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na državnim natjecanjima kao i njihovim mentorima koji su uvelike pridonijeli uspjehu svojih učenika

Župan Dobroslavić i pročelnica Hladilo uručili su učenicima prigodne poklone.

Prva mjesta osvojili su: Frančeska Krečak, Antonio Lujo, Luka Grgić, Tea Obšivač, Marin Talajić, Ivan Vidović, Anita Nodilo, Ana Bakija, Lucija Brautović, Barbara Ćorak, Nina Zvone, Antun Milinković, Jakov Sekula, Jakov Varezić te Ženski zbor Cvrčak.

Druga mjesta osvojili su: Filip Kežić, Petra Rebac, Anela Filipa Stojić, Marko Tot, Paula Ivanković, Dorotea Radić, Marija Sašilo, Monika Žuvela, Andrija Barbarić, Antonio Pandak, Meri Anastasov, Nina Zvone, Patricia Ćorak, Ana Kačić Barišić, Lovro Barišić i Mia Klinac.

Treća mjesta osvojili su: Tarik Škaljić, Džan Suljević, Patricia Ćorak, Matija Lučić, Ante Bačić, Jure Mihaljević, Paula Jadrušić, Katarina Mrvalj te Orkestar iz Umjetničke škole Luke Sorkočevića.

Fotografije pogledajte u FOTO-galeriji.

 

 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju