Autor: Marina Kljunak Čuikin, 15. 7. 2022.

Upisi u 1.razred osnovne glazbene škole za učenike koji su završili PPT u našoj Školi i odabrali instrument, nakon sjednice Nastavničkog vijeća od 25.lipnja,trebaju se obaviti po  instrumentima kako je planirano.

Upisi u 1.razred osnovne glazbene škole (učenici koji će ići u 3.razred osnovne škole) za učenike koji nisu pohađali PPT u našoj Školi potrebno je poslati molbu za direktan upis na e-mail upisi.sorkocevic@gmail.com Ovi učenici se mogu upisati na sljedeće instrumente: violina,viola,truba,oboa,saksofon i klarinet.

Upisi u više razrede osnovne glazbene škole, vršiti će se putem upisnice koja će biti dostupna na aplikaciji od 1.srpnja.

Upisi na balet u PPT putem aplikacije. U 1.razred osnovne baletne škole za direktan upis potrebno poslati molbu na e-mail: upisi.sorkocevic@gmail.com

Upisi u područnom odjelu Cavtat isto kao i u matičnoj školi samo je potrebno odabrati u aplikaciji područni odjel Cavtat.

Za svu djecu koja su mlađa a žele se upisati u PPT pošaljite molbu na e-mail adresu upisi.sorkocevic@gmail.com.

Ugovori će se dostaviti na potpis na početku sljedeće školske godine.

Pitanja vezana za nejasnoće za upise  možete poslati na e-mail: upisi.sorkocevic@gmail.com.

PRIJAVNICE ZA DIREKTAN UPIS (učenici koji kod nas nisu pohađali PPT) TREBA DONIJETI U ŠKOLU OD 22.KOLOVOZA DO 25.KOLOVOZA 2022. GOD.

NAPOMENA! Svi koji imaju nepodmirena dugovanja prema školi neće moći upisati sljedeći razred po odluci Školskog odbora.