preskoči na sadržaj

Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik

Login
Kalendar
« Travanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Virtualna knjižnica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 12. 2011.

Ukupno: 197605
Ovaj mjesec: 706
Ovaj tjedan: 254
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
59. Regionalno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa
Autor: Marina Kljunak Čuikin, 25. 2. 2021.

Započinje 59. regionalno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, Agencija za odgoj i obrazovanje, Hrvatsko društvo glazbenih i plesnih pedagoga, od 27. veljače do 7. ožujka 2021. organiziraju 59. Regionalno (županijsko) natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa za discipline instrumentalisti solisti (bisernica, mandolina, brač, glasovir, orgulje, gitara i pjevanje), solfeggio, klasični i suvremeni balet, te veliki ansambli - orkestri.

U Zadru će se 1. ožujka 2021. održati natjecanje iz discipline Solfeggio za kandidate iz cijele RH.

U Makarskoj će se od 2. do 4. ožujka 2021., za regiju JUG, održati natjecanje u disciplinama gitara, glasovir, pjevanje i mandolina.

Od 28. veljače do 7. ožujka 2021. stručno će povjerenstvo obilaziti i preslušavati orkestre glazbenih škole koje su prijavile svoje ansamble za ovogodišnje natjecanje.

Na natjecanju sudjeluju i  učenicii iz naše škole, u sljedećim disciplinama i kategorijama:

disciplina

kategorija

kandidat

mentor

Solfeggio

4. kategorija

Maro Morača

Maja Marušić

prof. mentor

Gitara

4. kategorija

Katarina Mrvalj

Ante Skaramuca, prof.

Glasovir

1. kategorija

Dorotea Bagović

Jelena Bagović, prof.

Glasovir

3. kategorija

Mia Klinac

Katarina Šnajder

prof. mentor

Glasovir

4. kategorija

Nika Bjelovučić

Stefani Grbić, prof.

Glasovir

5. kategorija

Martina Šendo

Katarina Šnajder

prof. mentor

Glasovir

5. kategorija

Nika Ružarija Orepić

Katarina Šnajder

prof. mentor

Pjevanje

2. kategorija

Josipa Hađinac

Diana Banac, prof.

Pjevanje

4. kategorija

Luka Šerić

Diana Banac, prof.

Orkestar

2. kategorija

7. III 2021.

Mješoviti orkestar

 

Slobodan Begić, prof.

 

SVIM NAŠIM NATJECATELJIMA ŽELIMO PUNO USPJEHA!!






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju