preskoči na sadržaj

Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik

Login
Kalendar
« Kolovoz 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Oglasna ploča
Virtualna knjižnica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 12. 2011.

Ukupno: 236353
Ovaj mjesec: 953
Ovaj tjedan: 240
Danas: 3
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
59. Regionalno natjecanje Dubrovnik-regija jug
Autor: Marina Kljunak Čuikin, 7. 11. 2021.

                  U Dubrovniku  se  5. studenog 2021. godine održalo

 59. Regionalno  natjecanje komornih sastava – regije jug

Domaćin ovog natjecanja je bila Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik

Na ovom natjecanju naši su učenici postigli sljedeće rezultate

komorni sastav - kategorija

nastavnik

natjecatelji

 

rezultati

 

DUO

I.kat.

 

mr. Vanda Đanić

prof. savjetnica

 

Lovro Marković, cello

Đive  Ćatić,  callo

 I.

 nagrada

97,33

DUO

I.kat.

Ani Stjepanović Čavlina prof.

Bruna Butigan,  cello

Ema  Tonković,  cello

I.

nagrada

90,33

DUO

I.kat.

Nastasja  Palčok

prof.

Lena Eva Crnjak, cello

Sara  Crnjak,  klavir

II.

nagrada

86,oo

DUO

II.kat.

mr. Đive  Kušelj

prof. savjetnica

 

Nevia Miloslavić, flauta

Nika Bjelovučić, klavir

 

II.

nagrada

89,oo

DUO

II.kat.

Nastasja  Palčok

prof.

Lucija  Kaštelan, violina

Elza Filipović, cello

 

II.

nagrada

82,67

TRIO

I.kat.

Dora  Kamber

univ.spec.mus.

Paula Ćatić, violina

Lena Eva Crnjak, cello

Sara Crnjak, klavir

I.

nagrada

95,oo

TRIO

II.kat.

mr. Vanda Đanić

prof. savjetnica

Ivana Đanić, violina

Marta Kekez, cello

Nika Bjelovučić, klavir

I.

nagrada

95.oo

TRIO

II. kat.

Stefani  Grbić

prof.

Luka Šerić, tenor

Josip Hađinac, tenor

Nikša Car, klavir

I.

nagrada

90,oo

KVARTET

II.kat

Dora  Kamber

univ.spec.mus.

Karmen Begić, violina

Marta Ćatić, violina

Iva Nodilo, cello

Karmen Bogdanović, gitara

II.

nagrada

89,67

 

KVARTET

II.kat.

mr. Đive  Kušelj

prof. savjetnica

Nevia Miloslavić, flauta

Ines Begić, flauta

Ana Burić, flauta

Klara  Brčić, flauta

II.

nagrada

88,33

KVINTET

II.kat

mr. Vanda Đanić

prof. savjetnica

Marta Kekez, cello

Iva Nodilo, cello

Lovro Marković, cello

Đive Ćatić, cello

Tia Duper, cello

I.

nagrada

96,33

                                              Svim našim sudionicima

učenicima  i  mentorima

čestitamo na postignutim rezultatima

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju