Autor: Marina Kljunak Čuikin, 6. 6. 2022.

UPISI U ŠKOLSKOJ GODINI 2022/2023.

Smjerovi za srednju školu su: glazbeni smjerovi i  slikarski dizajn.

Za upise na  smjer slikarski dizajn održati će se upoznavanje sa načinom prijamnog ispita u ponedjeljak 20.lipnja od 10 do 12 sati na slikarskom odjelu, adresa Brantelja Dubrovnika 45 (kod zgrade sveučilišta).Za one koji ne znaju gdje je slikarski odjel škole mogu u ponedjeljak nazvati na br.mob. 098 1952937.

Smjerovi za srednju pripremnu (učenici koji imaju 12 godina starosti i više): Glazbena teorija, Solo pjevanje i Kontrabas. Sve informacije oko upisa u ovaj program možete dobiti putem e-maila upisi.sorkocevic@gmail.com

Upisi u srednju školu i srednju pripremnu školu sprovode se putem aplikacije upisi.hr

Upisi u PPT  (za učenike u razini 2.razreda osnovne škole, tj. oni koji na jesen upisuju 2.r.)  odvijati će se putem aplikacije koja će se otvoriti od 13.lipnja i bit će otvorena do 10.srpnja za ljetni rok i od 20.kolovoza do 5.rujna za jesenski rok. Praksa je da u PPT primamo svu djecu zainteresiranu za obrazovanje u našoj Školi i za ovaj uzrast ne pravimo prijamne ispite ni ispite sluha. Tijekom školske godine ustanoviti će se sposobnosti djeteta i odabir instrumenta.

Upisi u 1.razred osnovne glazbene škole za učenike koji su završili PPT u našoj Školi i odabrali instrument, obaviti će se putem aplikacije nakon sjednice Nastavničkog vijeća, odnosno od 25.lipnja po instrumentima kako je planirano.

Upisi u 1.razred osnovne glazbene škole za učenike koji nisu pohađali PPT u našoj Školi a na jesen će ići u 3. razred OŠ, potrebno je poslati molbu na e-mail upisi.sorkocevic@gmail.com Ovi učenici se mogu upisati na sljedeće instrumente: violina,viola,truba,oboa,saksofon i klarinet.

Upisi u više razrede osnovne glazbene škole, vršiti će se putem upisnice koja će biti dostupna na aplikaciji od 1.srpnja.

Upisi na balet u PPT putem aplikacije. U 1.razred osnovne baletne škole za direktan upis potrebno poslati molbu na e-mail: upisi.sorkocevic@gmail.com

Upisi u područnom odjelu Cavtat isto kao i u matičnoj školi samo je potrebno odabrati u aplikaciji područni odjel Cavtat.

Ugovori će se dostaviti na potpis na početku sljedeće školske godine.

NAPOMENA! Svi koji imaju nepodmirena dugovanja prema školi neće moći upisati sljedeći razred po odluci Školskog odbora