preskoči na sadržaj

Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik

Login
Kalendar
« Prosinac 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Virtualna knjižnica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 12. 2011.

Ukupno: 217124
Ovaj mjesec: 281
Ovaj tjedan: 1
Danas: 1
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
20. Međunarodno natjecanje "Daleki akordi"
Autor: DŽIVO BRČIĆ, 21. 4. 2015.

 

 

Od 23. do 26. travnja 2015. godine, u Splitu – za puhače te u Kaštel Kambelovcu za gudače, održat će se 20. Međunarodno natjecanje mladih glazbenika „Daleki akordi“.

Umjetničku školu Luke Sorkočevića Dubrovnik predstavljat će 27 učenika, 11 mentora i 3 korepetitora, po sljedećim disciplinama i kategorijama:

SPLIT – puhači:

Flauta – I. kategorija

Nika Vidojević, Nevia Miloslavić

mentor: mr. Đive Kušelj, prof. mentor

Ines Begić

mentor: Jakov Kakarigi, prof. mentor

Flauta - II. kategorija

Emma Martinović

mentor: mr. Đive Kušelj, prof. mentor

Flauta – III. kategorija

Lucija Brautović

mentor:  mr. Đive Kušelj, prof. mentor

Barbara Ćorak

mentor: Jakov Kakarigi, prof. mentor

Saksofon – III. kategorija

Roberto Galov, Jakov Varezić

mentor: Željko Barač, prof.

 

KAŠTEL KAMBELOVAC – gudači:

Violina – I. kategorija

Karmen Begić – mentor: Slobodan Begić, prof.

Noa Selmani – mentor: Dora Kamber, prof.

Violina – II. kategorija

Ivana Đanić, Ana Vidojević – mentor: Anis Končić, prof.mentor

Ana Hađinac – mentor: Evelina Šegović, prof.

Violina – III. kategorija

Antoneta  Gončin – mentor: Slobodan Begić, prof.

Paula Bukvić – mentor: Dora Kamber, prof.

Violina – IV. kategorija

Meri Anastasov, Ana Kačić Barišić, Vesna Palčok – mentor: Anis Končić, prof. mentor

Katarina  Baule – mentor: Dora Kamber, prof.

Laura  Marić – mentor:  Evelina  Šegović,  prof.

Violina – V. kategorija

Jakov Sekula – mentor: Slobodan  Begić, prof.

Patricia Ćorak – mentor: Anis Končić, prof. mentor

Karmen Maškarić, Marija Žanetić – mentor: Evelina Šegović, prof.

Violoncello – I. kategorija

Marta Kekez – mentor: mr. Vanda  Đanić, prof. mentor

Violoncello – III. kategorija

Mihaela  Đanić – mentor: mr. Vanda Đanić, prof. mentor

Nina  Zvone – mentor: Ana Zanini Mozara, prof. 

 

UČENICIMA I NJIHOVIM MENTORIMA ŽELIMO PUNO USPJEHA!

smileywinkcheeky






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju