Najbolji kod župana
Autor: Marina Kljunak Čuikin, 21. 6. 2017.

Najbolji učenici naše škole jutros su posjetili župana Nikolu Dobroslavića kako bi im uručio nagrade za postignute uspjehe u protekoj školskoj godini...

Tekst i fotografije u FOTO-galeriji prenosimo u cijelost sa službenih stranica Dubrovačko-neretvanske županije.

Župan Nikola Dobroslavić i pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu, znanost i šport Marijeta Hladilo primili su u Velikoj vijećnici učenike županijskih osnovnih i srednjih škola koji su pobijedili na smotrama i natjecanjima iz znanja.

Riječ je o učenicima koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na državnim natjecanjima kao i njihovim mentorima koji su uvelike pridonijeli uspjehu svojih učenika

Župan Dobroslavić i pročelnica Hladilo uručili su učenicima prigodne poklone.

Prva mjesta osvojili su: Frančeska Krečak, Antonio Lujo, Luka Grgić, Tea Obšivač, Marin Talajić, Ivan Vidović, Anita Nodilo, Ana Bakija, Lucija Brautović, Barbara Ćorak, Nina Zvone, Antun Milinković, Jakov Sekula, Jakov Varezić te Ženski zbor Cvrčak.

Druga mjesta osvojili su: Filip Kežić, Petra Rebac, Anela Filipa Stojić, Marko Tot, Paula Ivanković, Dorotea Radić, Marija Sašilo, Monika Žuvela, Andrija Barbarić, Antonio Pandak, Meri Anastasov, Nina Zvone, Patricia Ćorak, Ana Kačić Barišić, Lovro Barišić i Mia Klinac.

Treća mjesta osvojili su: Tarik Škaljić, Džan Suljević, Patricia Ćorak, Matija Lučić, Ante Bačić, Jure Mihaljević, Paula Jadrušić, Katarina Mrvalj te Orkestar iz Umjetničke škole Luke Sorkočevića.

Fotografije pogledajte u FOTO-galeriji.