49. Državno natjecanje učenika i studenata glazbe - KOMORNI SASTAVI Opatija 5. - 10. prosinca.
Autor: DŽIVO BRČIĆ, 8. 12. 2011.

49. hrvatsko natjecanje učenika  i  studenata glazbe  -  KOMORNI  SASTAVI.

Od  5. do 10. prosinca 2011., u  Opatiji se održava  49. hrvatsko natjecanje učenika  i  studenata glazbe  -  KOMORNI  SASTAVI.

Na ovom natjecanju sudjeluje sedam komornih ansambala Umjetničke škole Luke Sorkočevića Dubrovnik u sljedećim disciplinama :

U  I. kategoriji – disicplina DUA – komorni ansambl u sastavu:  Nina  Nodilo – flauta i Andrej Konjevod – gitara  (mentor:  Đive Kušelj, mr.)

U  I. kategoriji – disicplina DUA – komorni ansambl u sastavu:  Barbara Ćorak – flauta i Patricia Ćorak – violina  ( mentor:  Anis Končić, prof.)

U  I. kategoriji – disicplina GUDAČKI KVARTETI – komorni ansambl u sastavu:  Karmen Maškarić – violina, Laura Marić – violina, Greta Knežević – violoncello, Mariana Šeparović – klavir  (mentor: Evelina Šegović, prof.)

U  II. kategoriji – disicplini KLAVIRSKA DUA – komorni ansambl u sastavu :  Paula  Jadrušić  i  Ana  Njirić  (mentor:  Sunčica Grego, prof. mentor)

U  II. kategoriji – disicplini TRIA – komorni ansambl u sastavu :  Ivana Čuljak – violina, Jelena Batinić – violoncello, Maro Taslaman – klavir  (mentor: Vanda Đanić, mr.)

U  II. kategoriji – disicplini TRIA – komorni ansambl u sastavu :  Paula  Moretti – violina, Nikolina Burđelez – violina, Martina Vuletić – violoncello  (mentor: Slobodan Begić, prof.)

U  II. kategoriji – disicplini TRIA – komorni ansambl u sastavu :  Marijana Bačelić – flauta, Josipa Vuković – flauta, Tereza Čabrilo – flauta  (mentor:  Jakov Kakarigi, prof. mentor)