preskoči na sadržaj

Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik

Login
Kalendar
« Srpanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 12. 2011.

Ukupno: 141055
Ovaj mjesec: 1492
Ovaj tjedan: 75
Danas: 21
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
MEĐUNARODNO NATJECANJE POREČ
Autor: Marina Kljunak Čuikin, 16. 4. 2018.

 

 

 

U Poreču se od 13. do 15. travnja održavalo međunarodno natjecanje za violiniste i komorne ansamble u kojima je jedan član trebao biti violinist. Na ovom su natjecanju kao predstavnici naše škole sudjelovala tri komorna ansambla i devet učenika violinista postigavši zavidne rezultate.

Poreč Fest

Međunarodno natjecanje komornih  ansambala

13. – 15. travnja 2018.

REZULTATI 

disciplina kategorija

mentor

natjecatelj

 

rezultati

DUO

2. kategorija

Ana Zanini Mozara,

prof. mentor

Ana  Vidojević, violina

Nina  Zvone,

violoncello

I. nagrada

 

ZLATNA  MEDALJA

 

TRIO

1. kategorija

Danijel  Begić,

prof.

Ines Begić,

flauta

Karmen  Begić, violina

Lara  Koprivec, klavir

 

I. nagrada

 

SREBRNA MEDALJA

 

KVARTET

1. kategorija

mr. Vanda  Đanić,

prof. mentor

Ivana  Đanić, violina

Elza  Filipović,

violoncello

Marta  Kekez, violoncello

Iva  Nodilo,

violoncello

 

 

 

I. nagrada

 

ZLATNA  MEDALJA

Međunarodno violinističko natjecanje

13. – 15. travnja 2018.

REZULTATI 

disciplina kategorija

mentor

natjecatelj

 

rezultati

violina

2. kategorija

Dora  Kamber

univ. spec. mus

Karmen  Begić

 

II. nagrada

violina

2. kategorija

Dora  Kamber

univ. spec. mus

Ćatić  Marta

 

II. nagrada

violina

2. kategorija

Dora  Kamber

univ. spec. mus

Selmani  Noa

 

II. nagrada

violina

4. kategorija

Dora  Kamber

univ. spec. mus

Paula  Bukvić

 

I. nagrada BRONČANA MEDALJA

 

violina

1. kategorija

Anis  Končić,

prof. mentor

Beran  Tereza 

 

II. nagrada

violina

2. kategorija

Anis  Končić,

prof. mentor

Kaštelan  Lucija 

 

II. nagrada

 

violina

3. kategorija

Evelina  Šegović, prof.

Hađinac  Ana

 

II. nagrada

violina

3. kategorija

Evelina  Šegović, prof.

Ivulić  Donatella

 

II. nagrada

korepetitor

ALBERTO  FRKA, prof – gudači

Svim našim učenicima i njihovim mentorima,

kao i korepetitotru,

čestitamo  na  postignutom uspjehu  !!!

Fotografije možete pogledati u FOTO-galeriji.

 






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju