Na ovom natjecanju sudjeluje 23 učenika naše škole, a kako slijedi :
Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik
U Zadru će se od 21. do 24. veljače 2018. godine održati 56. Državno
– Regionalno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa – za regiju jug
Na ovom natjecanju sudjelovat će 15 učenika GUDAČA naše škole
disciplina kategorija
|
mentor
|
natjecatelj
|
violina
1. kategorija
|
Anis Končić,
prof. mentor
|
Tereza Beran
|
violina
2. kategorija
|
Dora Kamber
univ. spec. mus
|
Karmen Begić
|
violina
2. kategorija
|
Anis Končić,
prof. mentor
|
Lucija Kaštelan
|
violina
3. kategorija
|
Anis Končić,
prof. mentor
|
Ivana Đanić
|
violina
3. kategorija
|
Evelina Šegović,
prof. mentor
|
Ana Hađinac
|
violina
3. kategorija
|
Anis Končić,
prof. mentor
|
Dorotea Rukavina
|
violina
3. kategorija
|
Anis Končić,
prof. mentor
|
Ana Vidojević
|
violina
4. kategorija
|
Dora Kamber
univ. spec. mus
|
Paula Bukvić
|
violoncello
1. kategorija
|
Ani Stjepanović Čavlina
prof.
|
Bruna Butigan
|
violoncello
1. kategorija
|
Vanda Đanić, mr.
prof. mentor
|
Lovro Marković
|
violoncello
1. kategorija
|
Vanda Đanić, mr.
prof. mentor
|
Iva Nodilo
|
violoncello
2. kategorija
|
Ana Zanini Mozara
prof. mentor
|
Elza Filipović
|
violoncello
2. kategorija
|
Vanda Đanić, mr.
prof. mentor
|
Marta Kekez
|
violoncello
3. kategorija
|
Vanda Đanić, mr.
prof. mentor
|
Andrea Zadre
|
violoncello
4. kategorija
|
Ana Zanini Mozara
prof. mentor
|
Nina Zvone
|
korepetitor – ALBERTO FRKA, prof
|
Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik
U Imotskom će se od 19. do 21. veljače 2018. godine održati 56. Državno
– Regionalno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa – za regiju jug
Na ovom natjecanju sudjelovat će 8 učenika PUHAČA naše škole.
disciplina kategorija
|
mentor
|
natjecatelj
|
flauta
1. kategorija
|
Jakov Kakarigi,
prof.
|
Branka Laura Gončin
|
flauta
2. kategorija
|
Jakov Kakarigi,
prof.
|
Ines Begić
|
flauta
2. kategorija
|
Đive Kušelj, mr.
prof. mentor
|
Nika Vidojević
|
flauta
3. kategorija
|
Đive Kušelj, mr.
prof. mentor
|
Nevia Miloslavić
|
flauta
5. kategorija
|
Jakov Kakarigi,
prof.
|
Barbara Ćorak
|
oboa
4. kategorija
|
Emil Pešek,
prof. mentor
|
Livia Glavinović
|
klarinet
4. kategorija
|
Eduard Marčić,
prof.
|
Tana Michl
|
saksofon
5. kategorija
|
Željko Barač,
prof.
|
Jakov Varezić
|
korepetitorica – STEFANI GRBIĆ, prof
|
Svim našim učenicima i njihovim mentorima
želimo puno uspjeha na predstojećem natjecanju !!!