Poziv za sudjelovanje u projektu ERASMUS+ - Mobilnost br.3
Autor: Marina Kljunak Čuikin, 6. 6. 2022.

Poziv za izbor učenika za mobilnost Erasmus+ projekta – Portugal

Naziv programa: Umjetnost prije i sada/ Arts now and before

Program: Suradnja za inovativnost i razmjenu dobre prakse/Cooperation for innovation and the exchange of good practices

Tip aktivnosti: Susret i razmjena malih grupa učenika/Short-term exchanges of groups of students

Trajanje projekta: 24 mjeseca (10/2021.-10.2023.)

Ukupna vrijednost projekta: 126.133,00 Eur

Broj projekta:2020-1-FI01-KA229-066504 3

ID:KA229-BAD3153C

Poziv za sudjelovanje u projektu mobilnosti učenika

Arts now and before

Suradnja za inovativnost i razmjenu dobre prakse

U suradnji s partnerskim ustanovama Erasmus+ projekta Arts now and before, u tijeku je provedba projekta u sklopu kojega će učenici srednje škole – 4 učenika UŠLS otići u Njemačku - mobilnost br. 3 , na susret sa školama partnerima u trajanju od 7 dana,  projektu ukupnoj vrijednosti od 126.133,00 EUR.

Sudionici projekta.

- učenik/ca mora biti učenik UŠLS  glazbenik teoretičar, glazbenik instrumentalist i slikarski dizajner

učenik/ca mora imati izvrstan minimalno vrlodobar uspjeh opći uspjeh, izvrstan opći uspjeh posebno iz stručnih predmeta, razvijene socijalne vještine, izvrsne ocjene zalaganja i rada na praktičnoj nastavi, izvrsnu iii barem vrlodobru razinu usvojenih znanja u strukovnim predmetima i izvrsnu ili minimalno vrlodobru  razinu znanja engleskog jezika.

Uvjeti prijave: učenik je za  natječaj dužan napraviti Power point prezentaciju – 8 slideova na temu KNJIŽEVNOST I LITERATURA U Hrvatskoj prije i sada (prošlost i sadašnjost) na engleskom jeziku. Gotove radove potrebno je poslati s anonimne mail adrese na mail leona.marunic@gmail.com, te predati do nedjelje 19.6.22. VAŽNO: Radovi koji ne budu poslani s anonimne adrese neće biti uvaženi.

Isto tako potrebno je napisati motivacijsko pismo na hrvatskom jeziku, imati primjereno vladanje, biti savjestan u obavljanju svojih zadataka i minimalno dobar uspjeh. (Svrha motivacijskog pisma predstaviti se kao potencijalni kandidat za ovaj natječaj, navesti svoje razloge, kvalifikacije i motivaciju za odlazak na put).

Komisija sastavljena od 4 člana pregledati će  i bodovati radove u ponedjeljak 20. lipnja 22. Izabrani učenici s najviše bodova trebat će se  prezenitrat uživo ispred komisije. Rezultati će biti objavljeni na web stranici škole najkasnije u utorak 14 lipnja.2022.

Učenici imaju pravo žalbe na donesene odluke komisije u roku od 2 dana od dana objave izbranih učenika na web-u škole i to na mail http://knjiznica_usls@yahoo.com.

Za sve upite obratitit se prof.Leoni Marunić ili Marini Kljunak Čuikin.

U Dubrovniku, 5. lipnja 2022.

koordinatorica projekta:

Marina Kljunak Čuikin