preskoči na sadržaj

Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik

Login
Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 12. 2011.

Ukupno: 148907
Ovaj mjesec: 744
Ovaj tjedan: 281
Danas: 29
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Najava regionalnih natjecanja
Autor: Marina Kljunak Čuikin, 15. 2. 2018.

Od  19. do 21. veljače 2018 godine održat će se 56. Regionalno natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa za regiju jug.

U Imotskom će se održati natjecanje za PUHAČE, a u Zadru će se održati natjecanje za GUDAČE.
 
Na ovom natjecanju sudjeluje 23 učenika naše škole, a kako slijedi :

Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik

U Zadru  će se od  21. do 24. veljače 2018. godine održati 56. Državno

–  Regionalno  natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa –  za regiju jug

Na ovom natjecanju sudjelovat će 15 učenika GUDAČA naše škole

disciplina kategorija

mentor

natjecatelj

violina

1. kategorija

Anis  Končić,

prof. mentor

Tereza  Beran

violina

2. kategorija

Dora  Kamber

univ. spec. mus

Karmen  Begić

violina

2. kategorija

Anis  Končić,

prof. mentor

Lucija  Kaštelan

violina

3. kategorija

Anis  Končić,

prof. mentor

Ivana  Đanić

violina

3. kategorija

Evelina  Šegović,

prof. mentor

Ana  Hađinac

violina

3. kategorija

Anis  Končić,

prof. mentor

Dorotea  Rukavina

violina

3. kategorija

Anis  Končić,

prof. mentor

Ana  Vidojević 

violina

4. kategorija

Dora  Kamber

univ. spec. mus

Paula  Bukvić

violoncello

1. kategorija

Ani  Stjepanović  Čavlina

prof.

Bruna  Butigan

violoncello

1. kategorija

Vanda  Đanić, mr.

prof. mentor

Lovro  Marković

violoncello

1. kategorija

Vanda  Đanić,  mr.

prof. mentor

Iva  Nodilo

violoncello

2. kategorija

Ana  Zanini  Mozara

prof. mentor

Elza  Filipović

violoncello

2. kategorija

Vanda  Đanić,  mr.

prof. mentor

Marta  Kekez

violoncello

3. kategorija

Vanda  Đanić,  mr.

prof. mentor

Andrea  Zadre

violoncello

4. kategorija

Ana  Zanini  Mozara

prof. mentor

Nina  Zvone

 

korepetitor – ALBERTO  FRKA, prof

 

Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik

U Imotskom  će se od  19. do 21. veljače 2018. godine održati 56. Državno

–  Regionalno  natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa –  za regiju jug

Na ovom natjecanju sudjelovat će 8 učenika PUHAČA naše škole.

 

disciplina kategorija

mentor

natjecatelj

flauta

1. kategorija

Jakov  Kakarigi,

prof.

Branka Laura Gončin

flauta

2. kategorija

Jakov  Kakarigi,

prof.

Ines  Begić

flauta

2. kategorija

Đive  Kušelj,  mr.

prof. mentor

Nika  Vidojević

flauta

3. kategorija

Đive  Kušelj,  mr.

prof. mentor

Nevia  Miloslavić

flauta

5. kategorija

Jakov  Kakarigi,

prof.

Barbara  Ćorak

oboa

4. kategorija

Emil  Pešek,

prof. mentor

Livia  Glavinović

klarinet

4. kategorija

Eduard  Marčić,

prof.

Tana  Michl 

saksofon

5. kategorija

Željko  Barač,

prof.

Jakov  Varezić

 

korepetitorica – STEFANI  GRBIĆ, prof

 

Svim našim učenicima i njihovim mentorima

želimo  puno  uspjeha  na  predstojećem  natjecanju  !!!






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju